Szoftver értékesítő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Több mint 25 éve működő magyar magántulajdonban lévő informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szoftver értékesítő

Elvárások:

  • Ügyfélbarát, türelmes és megoldáskereső hozzáállás,
  • Tanulásra való hajlandóság,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Excel, Word, elektronikus levelezés),
  • Önálló munkavégzési képesség mellett csapatjátékos beállítottság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Nagyműszeres vizsgálatok területén képzettség,
  • Angol nyelv használható ismerete

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű komplex ügyviteli rendszerünk (ACTUAL Ügyvitel) értékesítése,
  • Potenciális érdeklődőkkel történő kapcsolattartás, egyeztetés,
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása,
  • Szakmai konzultációkon való részvétel,
  • Felhasználók háttértámogatásában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér,
  • Kellemes kollégák és munkakörnyezet,
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás,
  • Egy műszak (nappali),
  • Normál munkarend (a hétvége a pihenésé),
  • Megbízható, korrekt bérfizetés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jó hangulat, emberi vezetőség

Munkavégzés helye:

Magyarország