Szoftver termékfelelős (Budapest)

Szoftver termékfelelős

Épületgépészeti CAD szoftverek értékesítése
(pályakezdők részére is)

Feladatai:

  • Épületgépészeti CAD szoftverek értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Bemutatók szervezése és megtartása új és meglévő ügyfeleknek
  • A meglévő ügyfélkör felelősségteljes kezelése, technikai támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség, szakmai ismeretek
  • Céltudatos, eredményorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kitartó, agilis hozzáállás
  • Határozott fellépés, önálló mukavégzés

Előny:

  • Épületgépészeti tervezésben szerzett gyakorlat
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú épületgépész végzettség
  • Általános IT ismeretek
  • MS Office magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • CAD szoftverekben szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Folyamatos fejlődés, álladó tanulási lehetőség
  • Versenyképes, teljesítményhez igazodó fizetés

Jól fogod érezni magad nálunk, ha:

  • Szeretsz tanulni, új szoftvereket megismerni (Autodesk BIM szoftverek)
  • Szeretsz oktatásokat, szakmai előadásokat, bemutatókat tartani
  • Szeretsz megismerkedni szakterületedhez kötődő emberekkel, cégekkel
  • Csapatjátékos vagy, de a saját feladatodat Önállóan meg tudod oldani
  • Szeretsz kapcsolatokat építeni
  • Van türelmed megismerni és megérteni az ügyfelek problémáit, majd arra az adott szoftver ismeretében megoldást kínálni

A pályázatot – amelyet bizalmasan kezelünk – a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva kérjük elküldeni, vagy postai úton, a következő címre:

TERC Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Levélcím: 1149 Budapest, Pillangó park 9.

Budapest