Szoftver üzemeltető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az infomix Kft több mint 25 éve foglalkozik egészségügyi szoftverek fejlesztésével. Az országban több ezer felhasználó dolgozik napi rendszerességgel az általunk fejlesztett szoftverekkel. Célunk, hogy ezt megelégedéssel tegyék. Budapesti irodánkba keressük a szoftver üzemeltető csapat újabb kollégáját.

Szoftver üzemeltető

Feladatok

  • Szoftvereink telepítése / oktatása
  • Felhasználók IT támogatása, Helpdesk feladatok ellátása
  • dokumentációk készítése
  • Saját informatikai eszközeink és szervereink üzemeltetetése, karbantartása
  • Fejlesztések tesztelése, hibakeresés több platformon

Elvárások

  • Microsoft operációs rendszerek, irodai csomagok, általános PC termékek és megoldások ismerete
  • Jó kommunikációs készség, rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség
  • Ügyfélorientált hozzáállás és gondolkodásmód, felelősségvállalás az ügyfél elégedettségért és annak növeléséért
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Helpdesk tapasztalat
  • MSSQL, VPN, windows szerver ismeret
  • Hálózati eszközök és számítástechnikai beállítások ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, folyamatos kihívások
  • Jól megközelíthető iroda
  • vidám barátságos légkör
  • teljes munkaidős főállás egy stabil hátterű cégnél

Munkavégzés helye

Budapest

Ha alkalmasnak érzed magad a fenti munkakör betöltésére, és megpályáznád a pozíciót, várjuk önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével.

Budapest