Szoftverfejlesztő mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha autóipari fejlesztésről van szó, a mi kollégáink azok, akik a mobilitást komplett összefüggéseiben értelmezik és
kezelik. Fejlesztés szenvedéllyel. Ezek vagyunk mi.
Az EDAG Hungary Kft., mint az EDAG Engineering GmbH magyarországi irodája várja az alábbi szakemberek
jelentkezését:
Munkavégzés helye: Budapest

Szoftverfejlesztő mérnök

Munkaköréhez tartozik:

  • Legújabb technológiák fejlesztése az infotainment-, karosszériaelektronikai-, valamint a
    vezetést segítő rendszerek és biztonságtechnikai vezérlőegységek területén
  • Érdekes és változatos autóipari szoftverfejlesztési projektek funkció- és applikációfejlesztése
  • Jellemzően modell-alapú szoftverfejlesztés, C/C++ vagy Java környezetben
  • Lehetőség autóipari szoftverfejlesztési projektek kivitelezésére AUTOSAR-szabvány alapján
  • Szoros együttműködés a hardver-fejlesztés illetve –tesztelés területeivel

Elvárások:

  • Műszaki szakirányú végzettség (villamosmérnök, informatikus)
  • Járművillamossági vagy –elektronikai gyakorlat előnyt jelent
  • UML-modell alapú szoftverfejlesztési tapasztalatok, valamint tipikus fejlesztési folyamatok
    ismerete, mint V-modell előnyt jelent
  • AUTOSAR-projektekben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Általános hardware/software ismeretek, valamint a C vagy C++ programnyelv magasszintű
    ismerete
  • Felelősségteljes, önálló, strukturált és célorientált munkamorál
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria rendszer
  • Teljesítményfüggő 14. havi prémium kifizetés
  • Lakhatási támogatás
  • Ingyenes egészségügyi ellátás, manager szűrés
  • Szakmai és idegen nyelvi ismeretek bővítése
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat

Budapest