Szoftverfejlesztő – Optical Imaging-B76SEOI (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Amerikai tulajdonú, orvostechnikai, terápiás berendezéseket gyártó és fejlesztő partnercégünk számára keresünk Szoftverfejlesztő kollégát, Optikai Képalkotás területre.

Pozíció azonosító: B76SEOI

Szoftverfejlesztő – Optical Imaging-B76TCF

Feladatok

  • Aktív részvétel a teljes fejlesztési ciklusban, beleértve a követelmények kidolgozását az érdekelt felekkel, az SW tervezést, kivitelezést, a műszaki tervdokumentációval, műszaki ellenőrzéssel kapcsolatos feladatokat és a tesztelők által feltárt hiányosságok hibakeresését
  • Modul – és integrációs teszt folyamatok meghatározása és implementálása
  • A  radioterápiás képalkotó rendszerek és az orvosi képfeldolgozás ismereteinek elsajátítása.
  • A vállalat minőségbiztosítási eljárásainak alkalmazása

Elvárások

  • Szoftverfejlesztésben szerzett minimum 2-4 év tapasztalat
  • Objektum Orientált Programozásban való jártasság (C++ és/vagy C#)
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • MS Office programok magbiztos használata: Microsoft Outlook, Word, Excel, and PowerPoint.
  • Fejlesztői csapattal való együttműködés

Előny

  • Egészségügyi szoftverfejlesztésben, képfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • Lineáris Algebrában és Analitikus Geometriában való jártasság
  • 3D renderelésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • GPU programozási ismeretek (pl.: CUDA)
  • Matlab programozási ismeretek
  • Beágyazott rendszerekben való jártasság

Amit kínálunk

  • Olyan termék elkészítésében való részvétel, mely világszinten rengeteg ember gyógyulását biztosítja, stabil, nemzetközi környezetben, összetartó csapatban
  • Versenyképes juttatási csomag, éves bónusz, cafetéria

Munkavégzés helye

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest