Szoftvertesztelő (Debrecen)

Humán Centrum Kft.

Szoftvertesztelő

Leírás

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy orvostechnikai eszközök gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz várjuk jelentkezését hosszútávú munkalehetőségre, versenyképes bérezéssel és juttatásokkal.

Feladatok

  • A cég által fejlesztett szoftverek és hardverek funkcionális tesztelése. A tesztelés során tapasztalt hibák nyilvántartó rendszerben való rögzítése, valamint részletes leírás biztosítása a fejlesztőknek.
  • Felhasználók által bejelentett problémák menedzselése, követése a bejelentéstől a megoldásig és a felhasználó által történő elfogadásig. A nyilvántartó rendszer folyamatos, naprakész adminisztrációja.
  • Szóbeli és írásbeli segítségnyújtás magyar és angol nyelven a partnerek számára.

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • A feladatok Önálló és megbízható végrehajtása
  • Microsoft Office irodai alkalmazások ismerete (Word és Excel)
  • Kognitív és problémamegoldó szemlélet
  • Ügyfélközpontúság
  • Windows operációs rendszerek ismerete
  • Műszaki vagy informatikai végzettség
  • Tisztelettudó kommunikáció mind az ügyfelek, mind a kollégák felé

Előnyök

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Informatikai középfokú vagy felsőfokú tanulmányok, végzettség
  • Verziókezelő (SVN és Git) ismerete
  • Nyilvántartó rendszerek (JIRA, Confluence) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye

  • Debrecen
Debrecen