Szolgáltatási kárrendező (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Szegedi Személybiztosítási Kompetencia Központja

szolgáltatási kárrendezőt

keres.

Kik vagyunk?

Elszánt, összetartó csapatként azon dolgozunk, hogy back-office területen támogatva cégünk tevékenységét, ügyfeleink elégedettek legyenek szolgáltatásainkkal.

Kit keresünk?

Egy pontos, precíz, együttműködő, empatikus személyiséggel rendelkező, ügyfélközpontú munkatársat keresünk, aki:

  • képes egyénileg dolgozni, de fontos számára a csapat is,
  • mininmum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • adminisztratív területen tapasztalattal rendelkezik,
  • felhasználói szintű MS Office számítástechnikai ismerettel bír,
  • problémamegoldó képessége kiemelkedő, magas fokú az együttműködési és kommunikációs készséggel rendelkezik.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek

  • személybiztosítási szolgáltatási igények ellenőrzése, elbírálása, rögzítése;
  • kifizetésekhez szükséges adatok bekérése, pótoltatása;
  • ügyfelekkel, tanácsadókkal való kapcsolattartás, levelezés;
  • meglévő szerződések kezelése, módosítása.

Pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt, fényképes szakmai önéletrajzodat.

Ahol dolgozni fogsz

  • Jól megközelíthető, központi helyen, Szeged belvárosában, a Generali Biztosító Székházában (6720 Szeged, Széchenyi tér 6.)
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
Szeged