Takarító (Budapest)

Budapest

Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából részmunkaidőben, 2 vagy 4 órás munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Takarító

Elvárások:

Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk, Működési szabályokat maradéktalanul betartó, Önálló, precíz munkavégzés, Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség, Felelősségteljes hozzáállás, Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

(telephely) takarítás területén szerzett tapasztalat

Feladatok:

A cég telephelyének, közös használatú helyiségeinek teljes körű takarítása, 4 mellékhelyiség és konyha mindennapos takarítása, Bemutatóterem felmosása napi szinten, Mindennapos porszívózás több 100 négyzetméteren, Alapvető rend, és tisztaság fenntartása, Tisztítási anyagok számontartása, leltározása

Amit kínálunk:

Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés, Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség, Határozatlan idejű munkaszerződés, Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Kötött munkaidő 2 vagy 4 órás műszakban hétfőtől péntekig 7-17h között megegyezés szerint, Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés)

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest