Takarító (Gyál)

Partnercégünk gyáregységébe üzemi takarítói munkakörbe, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk!

Több éves szakmai tapasztalattal, stabil megrendelői háttérrel bíró vállalkozásként működünk. Fő tevékenységi körünk az ipari csarnokok takarítása.

Gyáli partnercégünk számára üzemi takarítói munkakörbe munkatársakat keresünk. Csoportos (2-4 fő) jelentkezéseket is várunk.

Főbb feladatok:

  • ipari csarnok funkcionális területeinek (irodák, mosdók, közlekedők, ebédlők, kültéri területek) takarítása, tisztán tartása gépi és kézi erővel, közvetlen vezetői utasítás szerint
  • célgépek balesetmentes üzemeltetése (súrológép, lombszívó, porszívó stb.)
  • balesetvédelmi, egészségvédelmi, munkaügyi előírások betartása
  • kapcsolattartás munkatársaival és a takarítási csoport vezetőjével

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • monotonitás tűrése
  • álló munkabírás
  • egészségügyi alkalmasság
  • csapatban való együttműködő készség
  • vezetői utasítások betartása

Előny:

  • gépkocsival való rendelkezés

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • átlag nettó 200 000 Ft kezdő jövedelem; próbaidő lejárta után béremelés
  • egyéb juttatások: időarányos negyedéves és év végi jutalom
  • munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Gyál

Munkarendek:

  • Két műszakos, 06:00-14:00 és 14:00-22:00, napi 8 óra, hétfőtől péntekig való munkavégzés, váltott műszakban
  • Egy műszakos, 22:00-06:00, hétfőtől péntekig való munkavégzés
  • Hétvégi, két műszakos munkarend, 06:00-18:00 és 18:00-06:00, szombat-vasárnapi munkavégzés, időarányos bérezéssel (részmunkaidő)

Munkabér

  • nettó  176 000 - 210 000  Ft  / hó
Gyál