Takarmány-előkészítő (nyugdíjas) (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Takarmány-előkészítő (nyugdíjas)

Leírás

Cégcsoportunk tagja a HumánCentrum Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet részmunkaidős feladatokat kínál nyugdíjas szakembereknek. Megbízóink számos iparágban sikeres magyar és nemzetközi vállalatok.

Kinek ajánljuk a nyugdíjas szövetkezeti munkát:
  • Öregségi teljes vagy résznyugdíjban részesülőknek.
  • 40 év után nyugdíjba vonuló hölgyeknek.
A nyugdíjas tagunk a szövetkezetben történő személyes közreműködése alapján nem válik biztosítottá, így az itt szerzett jövedelem nem számít bele az éves jövedelem korlát számításába, ugyanakkor a nyugdíj összegét sem növeli.

Ezúttal partnercégünk megbízásából, a Fővárosi Állat-és Növénykert takarmánykonyhájára keresünk takarmány-előkészítő nyugdíjas hölgyet.

Feladatok

  • Takarmányok sütése, főzése, keverése, összeállítása
  • Takarmányok porciózása, csomagolása
  • Takarmánykonyha napi takarítása

Munkaidő

  • Heti 5 munkanap, napi 8 órában (06:00-14:00)
  • Folyamatos munkarend (hétvégi munkavégzéssel is)

Elvárások

  • Jó fizikum, fiatalos lendület
  • Nehéz fizikai munka vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, kiegészítés a nyugdíj mellé: bruttó 1200 Ft/óra
  • Bejelentett munkahely
  • Mindössze 15% SZJA!
  • Rugalmas és tervezhető beosztás

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIV.
Budapest