Támogató automatizálási mérnök (Budapest)

Az Meltrade Automatika Kft. 17 éve alakult, fő tevékenysége a Mitsubishi Electric ipari automatizálási termékek forgalmazása és terméktámogatás biztosítása.

Munkatársat keresünk

Támogató automatizálási mérnök

 pozícióba.

Feladatok

  • műszaki segítségnyújtás ügyfeleknek
  • automatizálási eszközök funkcióinak bemutatása
  • ajánlatok előkészítése
  • oktatások előkészítése és később megtartása partnerek részére

Elvárások

  • Felsőfokú, villamosmérnök (automatizálási mérnök) végzettség
  • nyelvtudás: Angol nyelv közép szint szóban és írásban
  • Power Point, Excel és Word magabiztos használata,
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés

Előnyök

Mitsubishi automatizálási termékekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Akár azonnali munkakezdés
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Dinamikus csapat, jó hangulat
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások ( cafeteria)

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest