Támogató - szerviz mérnök (Budapest)

A QLM TechLog ID Kft a QLM cégcsoport azonosítás technika és informatika területén működő üzletága széles ügyfélkörrel rendelkezik kereskedelmi, ipari és logisztikai szektorban. Értékesítési tevékenységének bővülése lehetővé teszi új munkatárs alkalmazását budapesti munkahelyre

Támogató - szerviz mérnök

Feladatok

  • termékmenedzser - Ipari azonosítás technikai termékkör
  • értékesítői munka támogatása
  • szerviz tevékenységek elvégzése, dokumentálása
  • szerviz alkatrészellátás, anyaggazdálkodás,
  • vevői garanciális igények elbírálása
  • jó szervező- és problémamegoldó készség,
  • tervek készítése egészen az ötlettől a gyártási – kivitelezési folyamat végéig
  • kivitelezés segítése hatékony műszaki megoldásokkal

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • műszaki angol nyelvtudás
  • utazási hajlandóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • informatikai, mérnöki vagy gyártástechnológiai végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil pénzügyi háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos napi munka.
  • szállítói és belső képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest