Tapasztalt automatizáló tesztelő-B102TA (Budapest)

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Pozíció azonosító: B102TA

Tapasztalt automatizáló tesztelő-B102TA

Feladatok

  • Az elektronikus aláírást biztosító rendszerhez tartozó fejlesztések tesztelése
  • Java alapú üzleti szoftverek tesztelése csapatban és önállóan – agilis módszertanok mentén
  • Tesztesetek kidolgozása, részvétel teszt forgatókönyvek összeállításában
  • Teszteléssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Közös munka a fejlesztőkkel, az üzemeltetőkkel, a termékmenedzserekkel és a többi tesztelővel

Elvárások

  • Legalább 3 éves automatizált szofvertesztelői tapasztalat
  • Agilis módszerek (TDD, BDD, CI/CD)
  • Java progamozási nyelv ismerete alapszinten (esetleg Python ismeret)
  • Adatbáziskezelői ismeretek (SQL)
  • AT eszközök ismerete (pl. Concordion, Arquillien, Selenium stb.)
  • CI eszközök ismerete (pl Jenkins)
  • Tervezési és dokumentálási készség, rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás

Előnyök

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • J2EE technológiák ismerete Webes technológiák ismeret: HTTP, REST, SOAP, HTML, Javascript, XML, JSON
  • Microservice, Docker, Kubernetes ismeretek
  • JMeter tapasztalat
  • Maven, Git ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű Linux ismeretek
  • WildFly alkalmazásszerver
  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest