Tapasztalt könyvelő angol nélkül (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Könyvelőt keresünk partnerünk, a haza turisztikai piac egyik meghatározó szereplője számára, a MOM Park szomszédságában.

Ha már dolgoztál könyvelőként egy sales fókuszú cégnél, átlátod az alapvető könyvelői feladatokat és mersz kérdezni, akkor várjuk jelentkezésed az alábbi pozíció betöltésére.

Tapasztalt könyvelő angol nélkül

Feladatok

  • szállítói számlák könyvelése
  • napi értékesítéshez köthető könyvelési feladatok
  • utalások rögzítése, exportálása
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • rendszerek közötti egyeztetés
  • együttműködés a főkönyvelővel
  • elszámolások, zárásban való részvétel

Követelmények

  • minimum 3 év tapasztalat vállalati könyvelés területén
  • naprakész számviteli ismeretek szolgáltatási tevékenység vonatkozásában
  • mérlegképes képesítés előnyt jelent, regisztráció nem szükséges
  • talpraesettség: merj kérdezni és tanulni!
  • megbízhatóság, egyenes munkavégzés
  • csapatjátékos, együttműködő személyiség
  • angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • SAP ismeret szintén előny
  • erős excel tudás
  • precizitás

➽ sales üzletágban szerzett korábbi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • dinamikus, stabil csapatban való munkavégzés
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • versenyképes fizetés
  • piacvezető vállalat, magas értékképviselettel
  • hosszútávú együttműködés lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest