Tapasztalt ügyvédjelölt tőkepiaci és pénzügyi területre (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú, belvárosi ügyvédi iroda keresi lelkes, fejlődni vágyó tapasztalt ügyvédjelölt kollégáját.

Tapasztalt ügyvédjelölt tőkepiaci és pénzügyi területre

Feladatok

  • Téged keresünk, ha közel jársz már a szakvizsgához vagy akár el is kezdted, tapasztalattal rendelkezel a tőkepiaci, pénzügyi szektorban és legalább középfokon beszélsz angolul.
  • Gyere hozzánk dolgozni, ha minőségi ügyekkel szeretnél foglakozni, de fontos az is, hogy legyen szabadidőd!
  • Ha unod, hogy a munkafolyamatnak csak egy részét látod, és igényed van arra, hogy egy ügyet az elejétől a végéig átláss, és önállóan vigyél, nálunk van a helyed!

Követelmények

  • Jogi diploma
  • 2-4 év releváns tapasztalat tőkepiaci illetve pénzügyi ügyek vitelében
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Agilis, alázatos hozzállás

Amit kínálunk

  • Belvárosi iroda, kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Csapatépítők
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest