Targoncás (Dunakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Dunakeszi tésztagyártó üzemünkbe keresünk

Targoncást

Bejelentett munkaviszony, biztos kereseti lehetőséggel. Hosszú távú munkalehetőség!

Feladatok

  • Áruk mozgatása,
  • Összekészített áru szállítóeszközre történő felpakolása
  • Napi adhoc feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum Érettségi
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés.
  • 3 műszak vállalása
  • Targonca vezetői végzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőre bejelentés
  • Jó megközelíthetőség
  • Emelt műszakpótlék
  • Túlórázási lehetőség, túlóra bónusz
  • Túlórák havi szintű elszámolása, kifizetése
  • Kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • 3 hónap után Cafetéria, év végi juttatás, utazási támogatás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

2120 Dunakeszi, Bem u. 9.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással vagy keressen Bennünket az alábbi telefonszámon: 06-20/532-1828

Dunakeszi