Targoncás - Raktáros (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Magyarország legvonzóbb szállítmányozással és logisztikával foglalkozó partnerünk kecskeméti telephelyére

kollégákat keres.

Targoncás - Raktáros

Feladatok

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása
  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
  • Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Alapbér + bónuszok + cafetéria
  • Bejárási támogatás tömegközlekedésre és saját gépkocsira
  • Ingyenes nyelvtanfolyam és sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények egész évben
  • Ingyenes céges járat

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét