Targoncavezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

100%-ban magyar tulajdonban lévő állványozási területen nagy múlttal rendelkező piacvezető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Targoncavezető

Elvárások:

  • Targoncás, anyagmozgató feladatkörben szerzett átfogó tapasztalat.,
  • Munkaidő 7-17 óra között.,
  • Igényes, önálló, minőségi munkavégzés.,
  • Józan életvitel

Előnyt jelent:

  • B vagy C kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Telephelyen belüli anyagmozgatás, teherautók le- és felpakolása

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony,
  • Versenyképes fizetést biztosítunk,
  • Ha nem vagy még gyakorlott, de érdekel ez a munka, betanítunk,
  • Folyamatos, 12 hónapos munkavégzés lehetősége,
  • Megbízható, biztos, tőkeerős vállalati háttér, szervezett, képzett kollégák támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest