Targoncavezető (Kecskemét)

Prohumán

Szeret targoncázni? Érdeklődik a logisztika és a raktározás iránt? Ajánlok egy lehetőséget. Piacvezető gépjármű lökhárítók gyártással foglalkozó multinacionális vállalathoz kiemelten modern munkakörnyezetbe keresünk Önt a következő munkakörben:

Targoncavezető

Feladatok

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása
  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása
  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás
  • Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül

Elvárások

  • Legalább fél éves targoncavezetői rutin
  • Érvényes új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély (legalább egy géptípusra)

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Alapbéren felül bónuszok és cafetéria
  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Túlóra lehetőség
  • Ingyenes céges járat
  • Bejárási támogatás tömegközlekedésre (100%) és saját gépkocsira (15 Ft/km)
  • Céges rendezvények egész évben

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét