Targoncavezető (Budapest)

Magyar DOKA Zsalutechnika Kft.

Kevesen kötik össze a Doka márkanevet egy 150 éves családi történettel. Ügyfeleink világszerte profitálnak a 150 év során megalapozott értékekből: megbízhatóság, tapasztalat és kimagasló minőség. Ezek a globális versenyszférában képeznek egy olyan alapot, amelyek a kiváló minőségű zsaluzási megoldások fejlesztésének és terjesztésének az alapját képezik.

Targoncavezetőket keresünk!

Feladatok:

  • Targoncával történő anyagmozgatás
  • Nagyméretű és súlyú (2-5 méter és 1-5 tonna) fa és acél termékek összekészítése, kiadása
  • Gépkocsi rakodás előzetes összekészítés vagy lista alapján
  • Áruátvétel
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Munkavégzés használt gép: 5 tonnás villás targonca

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes homlokemelővillás targonca jogosítvány
  • Pontosság, fokozott terhelhetőség
  • Pozitív hozzáállás, felelősségteljes munkavégzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Építőipari jártasság
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett jövedelem, bónusz és cafeteria
  • Fix telephelyen végzett munka
  • Kiemelkedő védőfelszerelések és munkakörülmények, munkaruha
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Képzések támogatása (targoncás)
  • Céges rendezvényeken való részvétel: csapatépítés, munkahely látogatások, közös vacsorák, sportrendezvények

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Törökkő utca 5.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest