Targoncavezető - Áruösszekészítő (Gyál)

Hosszú távú munkalehetőség ,kiemelkedő kereset! Ha egy jó csapatban szeretnél dolgozni gyere hozzánk az alábbi pozícióba:

Targoncavezető - Áruösszekészítő

Feladatok

  • Anyagmozgatás és PDA-s rendszerrel való komissiózás
  • Mindennapos targonca használat
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktári rend fentartása
  • Termékek napi szintű minőség ellenőrzése

Elvárások

  • Érvényes OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Hétfőtől-Szombatig tartó munkavégzés, 5 nap/hét
  • Három műszak vállalása
  • 1-3 éves tapasztalat szakmai tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Hűtött részlegben való tartózkodás, de nem folyamatosan

Előnyök

  • Érvényes egészségügyi kis könyv megléte
  • Békakezelési tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Magas emelésű targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye: Gyál
  • Utazási költségtérítés (autó vagy BKV)
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkaruha

Gyál