Targoncavezető folyamatos műszakban (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Targoncavezető folyamatos műszakban

Leírás

A Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjas leányvállalata már évtizedek óta ismert innovatív és sokszinű megoldásairól, érték-alapú életszemléletéről. Fiozófiájuk: "Önre figyelünk, hogy segíthessünk"

Csatlakozzon ÖN is!

Feladatok

  • A feldolgozóüzemi termelőberendezések ellátása alapanyaggal és segédanyaggal
  • A legyártott késztermékek raktárba való mozgatása
  • Árukiadás, szállítógépjárműre történő rakodás

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Több éves targoncavezetői tapasztalat

Munkaidő

2+2 nap folyamatos munkavégzés, amelynél 2 munkanapot mindig két pihenőnap követ, így a hónap fele teljesen szabad!
  • 2 nap nappal (06:00 - 18:00), 2 nap pihenő, 2 nap éjszaka (18:00 - 06:00), 2 nap pihenő

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Bejelentett munkahely
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Évente nettó 200.000 Ft cafeteria
  • Kereseti lehetőség: bruttó 350.000 - 500.000 Ft/hó
  • Utazási költségtérítés
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium

Előnyök

  • Középfokú végzettség

Munkavégzés helye

  • Budapest IX.
Budapest