Targoncavezető raktáros (Pécs)

Humán Centrum Kft.

Targoncavezető raktáros

Leírás

Autóipari alkatrész beszállító iparágban, multinacionális cég pécsi egységébe munkatársakat keresünk raktáros munkakörbe. Környező településekről céges buszjárat, más településekről utazási költségtérítés biztosított!

Feladatok

  • beérkező árú árvétele, címkézése és eltárolása
  • anyagmozgatás
  • tehergépkocsik le- és felreakodása targoncával
  • termelés alapanyaggal, csomagolóanyaggal történő ellátása, tárolóeszközök előkészítése
  • készárú elhelyezése
  • napi leltározás és készletellenőrzés

Elvárások

  • oldal- és homlokvillás targoncavezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Munkaidő

  • hétfőtől-péntekig klasszikus három műszakban

Amit kínálunk

  • folyamatosan növekvő alapbér
  • kezdő fizetés: bruttó 203.580 Ft/hó
  • műszakpótlék - 30%
  • cafeteria - bruttó 30.000 Ft/hó
  • teljesítmény bónusz - bruttó 30.000 Ft/hó
  • jelenléti bónusz - bruttó 30.000 Ft/hó
  • ingyenes céges buszjárat a környező településekről
  • egyéb településekről utazási költségtérítés
  • szabad hétvégék
  • rendezett, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos, bejelentett munka
  • munkaruha és saját, zárható szekrény

Műszakpótlék, cafeteria, teljesítménybónusz, jelenléti bónusz, munkába járás költségének térítése.

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs