Targoncavezető-raktáros (Gyál)

Prohumán

Lengyel székhelyű, dinamikusan fejlődő ruházati és háztartási eszközöket forgalmazó diszkontlánc gyáli, új raktárába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Targoncavezető-raktáros

Feladatok

  • áru ki- és betárolása, telepen belüli mozgatása
  • kamionok fel- és lerakása
  • áru kigyűjtése és előkészítése, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • csomagolóanyagok kezelése

Elvárások

  • targoncavezetői engedély megléte állóvezérelt (3313 kódjelű) gépre
  • legalább általános iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • csapatmunkára való hajlam
  • felelősségtudat, elkötelezettség, megbízhatóság
  • önmagára és környezetére való igényesség
  • büntetlen előélet (sikeres pályázat esetén erkölcsi bizonyítvány bemutatása)

Előnyök

  • targoncavezetői engedély megléte ülő (3324 kódjelű) gépre
  • targoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés + cafeteria + műszakpótlék + teljesítménybónusz
  • 3 műszakos munkarend (hétfőtől – péntekig)
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • INGYENES szálláslehetőség (Budapest)
  • INGYENES céges buszjárat a szállótól

Munkavégzés helye

Gyál

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Gyál