Targoncavezető/Raktáros (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Szívesen dolgoznál targoncavezetőként? De nincs tapasztalatod? Itt megszerezheted!! Győr legjelentősebb autóipari cégének logisztikai feladatait ellátó partneréhez keresünk munkatársakat

pozícióba.

Targoncavezető/Raktáros

Feladatok

  • Anyagmozgatás gazdasági egységen belül
  • Áru mozgatása, anyag ki- és betárolás
  • Kamionok fel és lerakása.

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Új típusú targoncavezetői engedély (3324, 3313)
  • Raktári gyakorlat
  • Microsoft Excel ismeret

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú, távú biztos munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Céges buszjáratok

Munkavégzés helye

Győr

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Győr