Tárgyi eszköz könyvelő (Kőröstetétlen)

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,

csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.
4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek,
melyeket 5 kontinens 36 országába exportálunk.

Csapatunkba jelenleg

Szolnok – Cegléd - Abony vonzáskörzetéből

KŐRÖSTETÉTLEN munkavégzési helyre

Tárgyi eszköz könyvelő

pozícióba keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársat.

Várjuk jelentkezésedet, ha szeretnél önállóan feladatokat megoldani, egy összetartó csapat tagjaként.

Ezek a feladatok várnak:

  • a vállalat immateriális és tárgyi eszközeinek nyilvántartása és könyvelése
  • selejtezendő eszközök kivezetése
  • eszközmozgások könyvelése
  • a területhez kapcsolódó KSH adatszolgáltatások elkészítése.

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk:

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Termelő vállalatnál, hasonló területen szereztél 3 éves tapasztalatot
  • Precíz, megbízható személyiséged van
  • Naprakészen ismered a pénzügy-számvitel területét érintő jogszabályokat

Előny:

  • Ha dolgoztál már SAP rendszerben

Amit kínálunk:

  • Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások, értékteremtő feladatok egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, bejárási támogatás, munkavállalói kedvezmények
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye:

Kőröstetétlen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szakmai múltad találkozik elképzelésünkkel, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat - bérigényed megjelölésével.