Tartalommenedzser (Budapest)

A HVG Zrt. adozona.hu szakportál

Tartalommenedzser

munkatársat keres.

Kit keresünk:

Olyan, a digitális médiában is járatos tartalommenedzser kollégát keresünk, aki szívesen vállalná gazdasági témájú szakmai kiadványok menedzselését, tartalmi gondozását, szerkesztését. Minimum általános ismeretei vannak az adózás, számvitel, tb, munkajog területeiről, és képes projektek önálló felügyeletére. Szívesen lép ki a komfortzónájából, hogy mindig új területeket ismerjen meg, proaktívan keresi a lehetőségeket, tud az ügyfelek fejével gondolkozni.

Feladatok:

  • kiadványok, rendezvények koncepciójának kidolgozása
  • a termékek projektmenedzsmentje az ötlettől a megvalósításon át az utánkövetésig
  • a tartalomhoz szükséges szakértői szerzői csapat felkutatása, menedzselése
  • a termékekkel kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása
  • az analitikák folyamatos követése, kérdőívek/kutatások kidolgozása, elemzése
  • az értékesítési számok terv szerinti növelésében való aktív részvétel
  • a hirdetői igények kiszolgálása: tervezésben való részvétel, ajánlatok kidolgozása, tartalmi vállalások megvalósítása
  • új termék-típusok stratégiai kidolgozása ügyféligények és analitikák mentén

Elvárások:

  • gazdasági végzettség
  • az adozona.hu portál témaköreiben való jártasság
  • szerkesztői tapasztalat előny
  • biztos számítógép használat, MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • stratégiai gondolkodás
  • erős kommunikációs és projektvezetési készség
  • csapatban, de egyedül is tud dolgozni
  • nyitottság, témaérzékenység
  • terhelhetőség, enyhe munkamánia :)

Amit kínálunk:

  • támogató, innovatív légkört egy lendületes, fiatalos csapatban,
  • inspiráló munkakörnyezetet,
  • rugalmasságot a munkaidő és a munkavégzési hely tekintetében,
  • valamint versenyképes juttatási csomagot.

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és úgy érzi, az elvárásainknak is megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát és releváns referenciáit a „Tartalommenedzser” jeligére a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Amennyiben a jelentkezését és pályázatát relevánsnak ítéljük, felvesszük a kapcsolatot Önnel.

Budapest