Távközlési mérnök (Budapest)

Partnerünk, az energiaszolgáltató szektorban tevékenykedő nagyvállalat számára Távközlési mérnök kollégát keresünk.

Távközlési mérnök

Feladatok

- Optikai hálózat tervezésében, engedélyezésében és üzemeltetésében részvétel;
- NMS rendszerek üzemeltetése
- Aktív és passzív távközlési rendszerek és alkalmazások üzemeltetése;
- Távközlési rendszerek és alkalmazások üzemeltetése, belső igények kielégítése;
- Az üzemeltetéshez szükséges dokumentációk naprakészen tartása;
- Műszaki nyilvántartások készítése és vezetése;
- Új távközlési végpontok létesítése, bővítési munkákban szakmai részvétel;
- Üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel.

Követelmények

- Felsőfokú szakirányú (távközlés, informatika) végzettség
- 2-3 év szakmai tapasztalat (optikai projektekben való részvétel)
- Alapszintű angol nyelvtudás
- „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

- stabil, nagyvállalati háttér
- 13. havi bér
- éves bónusz
- cafeteria
- magán egészségbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest