Távközlési technikus (Magyarország)

Távközlési szerelő

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő Távközlési- és IT rendszerintegrációval illetve rendszertámogatással, hálózatüzemeltetéssel foglalkozó cég munkatársakat keres vezetékes és vezeték nélküli távközlési szerelő pozícióba. Partnereink jellemzően a hazai Mobilszolgáltatók és eszközbeszállítóik, így folyamatosan a legmodernebb technológiákkal találkozunk illetve dolgozunk.

Munkatársakat keresünk távközlési szerelő/technikus pozícióba

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Mobil bázisállomások telepítése,
  • Mikrohullámú összeköttetések telepítése, üzembehelyezése,
  • Távközlési hálózatok üzemeltetése, szervízelése,
  • Optika hálózatok és DWDM/GPON berendezések telepítése és üzembehelyezése,
  • Az elvégzett telepítési és üzemeltetési feladatok dokumentálása

Fontos, hogy rendelkezz az alábbi képességekkel:

  • Alapszintű számítógép kezelői ismeretek, készség új szoftverek használatának elsajátítására,
  • Magas fokú műszaki érzék,
  • Dinamikus, eredménycentrikus és rugalmas hozzáállás,
  • Önállóan és csapatban végzett munkavégzés

Örülünk, ha van

  • Vezetékes és/vagy vezeték nélküli táközlési kivitelezéssel, üzemeltetéssel foglalkozó cégeknél megszerzett tapasztalatod,
  • B típusú jogosítványod,
  • angol nyelvtudásod.
  • Veszprém vagy Jász-Nagykun-Szolnok megyei lakóhellyel rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Változatos munkakörnyezet és feladatok,
  • Lehetőség szakmai fejlődésre,
  • Lehetőség, hogy különböző pozíciókban is kipróbáld Magad!

Munkavégzés helye

  • Budapest melett az ország területe