TB ügyintéző és bérszámfejtő (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

TB ügyintéző és bérszámfejtő

Feladatok

  • Betegszabadság, táppénz, CSED, GYED teljes körű ügyintézése és számfejtése SAP bérmodulban
  • A Társaság teljes körű TB kifizetőhelyi feladatainak ellátása, adatszolgáltatások elkészítése
  • Szoros együttműködés a vállalat sr. bérszámfejtőjével
  • Részvétel a bérszámfejtés feladatainak ellátásában, valamint a Cafeteria rendszer üzemeltetésében és a SAP munkaidő nyilvántartó rendszer kezelésében
  • NAV adó és járulékbevallások, bejelentések elkészítése
  • KSH statisztikai adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • Min. 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (gyártó közegben)
  • SAP, Nexon programok ismerete nagy előny!

Amit kínálunk

  • Magas, motiváló bérezés és juttatási csomag, ami a felelősség miatt indokolt.
  • Összetartó felsővezetés és HR, ami nagyban segíti a bérszámfejtő munkáját.

Az ideális pályázó:

  • Jó problémamegoldó készség, magas fokú precizitás

Munkavégzés helye

  • Mór, Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Mór