Recruitment Team Lead (Pharma, Engineering, Logistics sector) (Magyarország)

Keresed a következő lépést a karrieredben? Szeretnél nagyobb felelősséget kapni? Ha már több éves recruitmnet tapasztalatod van, vagy vezettél már akár csak 1-2 fős csapatot, akkor várunk Téged hozzánk!
A Randstad egy nemzetközi Hr szolgáltató cég, ahol dinamikusan fejlődhetsz, ráláthatsz a piaci reálitásra, több partnerrel is tarthatsz kapcsolatot és gyakorolhatod a coaching szemléletet is.
Ha ez felkeltette az érdeklődésed, akkor jelentkezz!

Recruitment Team Lead (Pharma, Engineering, Logistics sector)

Feladatok

  • 5 fős csapat szakmai és operatív vezetése
  • Recruiterek támogatása pozíciók betöltésében, ügyfélportfóliójuk önálló menedzselésében
  • Coaching szemléletű vezetéssel a kollégák teljesítményértékelése
  • Elvárásrendszer, KPI-, és motivációs rendszer követése a csapatban
  • Hatékony együttműködés a szervezet többi területével, társosztályaival

Követelmények

  • Minimum 1 év tapasztalat a toborzási (recruitment) piacon
  • Minimum 6 hónap csapatvezetői tapasztalat és a hozzá tartozó határozott magabiztos kiállás
  • Partner managementben jártasság
  • Erős motiváció és affinitás a people management iránt
  • Támogató és eredményorientált vezetési stílus
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Strukturált és adatközpontú gondolkodásmód
  • Kiemelkedő motivációs képesség
  • Felsőfokú végzettség
  • Emberközpontúság
  • Értékesítési tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Lehetőséged lesz a szakmai fejlődésre, ehhez minden eszközt biztosítunk
  • Önálló, felelősségteljes pozíciód lesz döntési jogkörrel
  • Összetett juttatási csomag transzparens árbevételi célokkal (alapcsomagon felül: céges telefon, laptop, céges autó, egészségbiztosítás, cafeteria)
  • Pörgős, fiatalos csapat
  • Heti 3 nap home offce lehetőség