Teamvezető mérnök - Kísérleti gyártás, minőségbiztosítás (Győr)

Karrier az Audinál

Teamvezető mérnök - Kísérleti gyártás, minőségbiztosítás

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az szériáig.

Területünk a beszállított kísérleti alkatrészek vizsgálatával és mérésével foglalkozik. Feladatunk a sajátgyártású fő motorkomponenseink mérőprogramjainak elkészítése, mérése. Részt veszünk új mérési eljárások kipróbálásában és fejlesztésében.

Jövőbeli sikerének kulcsa ez a munkakörünk lehet!

Izgalmas és kihívásokat tartogató pozíciónkra műszaki irányultságú, csapatok irányítása iránt is érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk! Vegye sikere kulcsát kezébe és folytassa karrierjét az Audi Hungaria Kísérleti Motorgyártó Központjában!

Amit ajánlunk az Ön számára:

- Munkalehetőséget egy rendkívül innovatív környezetben

- Támogatást célirányos karrier tervezésében és egyéni kompetenciáinak fejlesztésében

- Nemzetközi munkakörnyezetet

Egy olyan feladatkört, amely napról-napra újdonságot, kihívást és fontos szerepet tartogat az Ön számára!

Feladatok

  • A szervezetbe tartozó munkatársak szakmai irányítása
  • Munkafolyamatok fejlesztése, koordinálása
  • Együttműködés a területi célok elérésében
  • Folyamatok biztonságának, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Személyzetfejlesztési teendők irányítása és szervezés
  • Együttműködés a terület vezetőivel, mérnökeivel

Elvárások

  • Gépészmérnöki főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • Érdeklődés a motorgyártás iránt, illetve releváns szakmai tapasztalat
  • Magas fokú szakmai elhivatottság és önállóság
  • Magabiztos fellépés, nyitottság csapatmunkában való aktív részvételre
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó szervezőképesség

Munkavégzés helye

Győr

További információk

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ12272
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8271
Győr