Technikus (Szeged)

20 éves múlttal rendelkező egyedi, speciális csomagolástechnikai megoldásokat kínáló sikeres vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Technikus

Elvárások:

  • Az ideális jelölt műszaki beállítottságú, fontos számára a gépek rendezettsége működőképessége
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot a gépkezelőkkel és a termelésvezetővel
  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni cégünk minőségi elveit

Előnyt jelent:

  • Műszaki tapasztalat
  • Gyakorlatiasság
  • Szervezőkészség
  • Fejlődésre, előrejutásra való igény

Feladatok:

  • Az új kollégánk elsődleges feladata az egyedi kialakítású tasakgyártó gépeink műszaki állapotának figyelése, javítása, fejlesztése
  • Ebben a munkakörben az a legnagyobb szakmai kihívás, hogy az egyedi gépeken többféle kivitelű tasakot lehet gyártani, ezért minden gép sajátosságát meg kell ismerni és annak kezelését is meg kell tanulni
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre, ezért pontos, tisztán dolgozó kollégát keresünk, aki a kb. három hónapos betanulás után képes az önálló munkára
  • Egyedi tasakgyártó, konfekcionáló gépek kezelése
  • A gépek beállítása
  • A gépek karbantartása
  • A gépek műszaki állapotának figyelése, hibák kijavítása
  • A gépeken aktuális és leendő munkák tervezése dokumentálása
  • Munkaidő: főállásban, 6.00-14.15
  • Munkába állás kezdete: azonnal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkához szükséges eszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szeged

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: csongrad34@worklife.hu

Szeged