Technikus/Gépkezelő (Budapest)

EMI-Technology Bt.

Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a X. kerületben pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Technikus/Gépkezelő

Feladatok

  • Gépkezelés
  • Gépeink folyamatos működésének biztosítása, tervszerű megelőző karbantartás elvégzése és annak dokumentálása
  • Meghibásodások esetén hibák okainak gyors azonosítása és a hibák gyors, szakszerű kijavítása.
  • Sorozatgyártás lebonyolítása

Elvárások

  • Közép szintű gépészeti vagy műszerész ismeretek
  • PC használat (Excel, Word)
  • Önálló munkavégzés, megfelelő betanulási idő után
  • Megbízhatóság, rugalmasság és fejlődésre hajlamosság

Előnyök

  • Villamos ismeretek ( erősáramú áramkörök, villamos hajtások)
  • Gépkezelői tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv ismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes jövedelem
  • Családias környezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Önéletrajzos jelentkezését pdf formátumban várjuk.

Budapest