Technológiai specialista - német nyelven [CZ-TMGSDA01] (Budapest)

[CZ-TMGSDA01]

Technológiai specialista - német nyelven [CZ-TMGSDA01]

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik leggyorsabban fejlődő vállalatóriása, mely világszerte 90 országban van jelen. Budapesten található központjukba keresünk új kollégát erős német és középfokú angol nyelvtudással, Technológiai specialista pozícióba.

Feladatok

- A partnercégek, ügyfelek informatikai problémáinak megoldása
- Technikai segítségnyújtás
- Riportok készítése, analízis
- Különböző projektekben való részvétel

Elvárások

- Magabiztos német és angol nyelvtudás
- Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség

Előképzettség, vagy tapasztalat nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny

- Multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Egyéb

- Versenyképes fizetés
- A német és az angol nyelv mindennapos használata
- Fejlődési lehetőség
- Nemzetközi környezet
- Modern iroda, jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest