Technológus (Rakamaz)

Hestra kesztyűgyár Rakamaz

2011-ben alapított, svéd tulajdonban lévő üzem, mely többségében Svédországba, valamint USA, Japán, Koreai piacra gyárt síkesztyűket, felvételt hirdet

Technológus

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • kesztyű szabásminták készítése számítógépen (CAD_Assyst, CorelDraw)
  • lézervágó gép használata
  • új modellek gyártásának előkészítése
  • dokumentációk, technológiai utasítások készítése
  • kapcsolattartás a svéd designer csapattal
  • egyéb technológiai projektekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • igényesség, megbízhatóság, precizitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CAD vagy egyéb rajzolóprogramok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

4465 Rakamaz, Zrínyi út 66/A.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Rakamaz