Technológus (mo-0101) (Budapest)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy GYÓGYSZERIPARI CÉG.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TECHNOLÓGUS (MO-0101)

Feladatok:

  • méretnövelési, optimalizálási, reprodukciós kísérletek végrehajtása
  • technológiafejlesztés
  • kísérleti gyártások megszervezése
  • gyártási dokumentumok elkészítése
  • részvétel a folyamat validálásban és a tisztítás validálások végrehajtásában
  • üzemi rend ellenőrzése
  • riportok, jelentések, egyéb dokumentumok elkészítése
  • gyártásokhoz kapcsolódó oktatások megtartása

Elvárások:

  • vegyész / vegyészmérnök oklevél
  • legalább középszintű gyakorlati angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • szakma szeretete

Előny:

  • gyógyszeripari tapasztalat
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Kezdés: AZONNAL

Juttatás: versenyképes

Jogviszony: teljes munkaidős munkakör

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online magyar és angol nyelvű önéletrajzával.

Budapest