Tejipari gépkezelő (Kőröstetétlen)

A hirdetés már lejárt!

Ezek a feladatok várnak:

  • Tejtermékgyártás során használt gépek, berendezések kezelése, beállítása, tisztítási folyamatok és napi karbantartás elvégzése
  • Berendezés üzemeltetése, a technológiai előírások és kezelési utasítások betartása a termelékenységi mutatók szem előtt tartásával
  • Termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése
  • A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítés, tárolás, gyártás
  • Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló területen szereztél munkatapasztalatot
  • Terhelhető vagy és jó az állóképességed
  • Szeretsz önállóan, megbízhatóan dolgozn

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

2745 Kőröstetétlen, Abonyi út 2.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Kőröstetétlen