Tejtermékgyártó (Hajdúböszörmény)

A hirdetés már lejárt!

Ezek a feladatok várnak:

  • Termékek legyártása a gyártási és műszakvezetői utasításoknak megfelelően
  • Gépek kezelése
  • Kézi anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha

  • Min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel, előny, ha szakirányú középfokú végzettséged van
  • Hasonló területen, termelőüzemben szereztél munkatapasztalatot
  • Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni
  • Szereted a műszakos munkarend ritmusát, a két műszakos, 12 órás munkarendet.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye:

4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi út 20.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével.

Hajdúböszörmény