Telefonos betegtámogató munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Telefonos betegtámogató munkatárs

Gyógyszeripar megbízásából betegtámogatással és -oktatással foglalkozó cégünk lendületes, fejlődő csapatába telefonos betegtámogató munkatársat keres. Új kollégánknak kiemelkedő szerepe lesz a programjainkban, mivel közvetlenül, telefonon tartja majd a kapcsolatot a betegekkel, valamint egészségügyi szakemberekkel. Fontos számunkra, hogy az átadandó információkat és az általunk képviselt betegközpontú gondolkodást türelmes, megértő és segítőkész hozzáállással közvetítse a betegek felé.

Feladatok:

  • Különböző betegek telefonon történő oktatása
  • A hívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • A programok telefonos feladatainak önálló kézben tartása, az ezekhez kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Orvosokkal, nővérekkel való telefonos, email-es kapcsolattartás
  • A munkakörhöz értékesítési feladat nem tartozik

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Empátia
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Szociális, egészségügyi területen szerzett munkatapasztalat
  • Felelősségteljes viselkedés

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, segítőkész munkatársak, erős csapatszellem
  • A munkavégzéssel kapcsolatos oktatások, továbbképzések
  • Bővülő feladatkör, fejlődés lehetősége

Munkaidő:

Napi 8 órás munkaidő (hétfő-péntek), kezdés 2019. október 1-e.

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest