Telefonos diákmunka (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Dinamikusan fejlődő telekommunikációs partnercégünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat telefonos adminisztrátor munkakörbe!

Telefonos diákmunka

Feladatok

  • Klasszikus telefonos tevékenység ellátása, bejövő és kimenő hívások kezelése
  • Hűséghosszabbítások (lejáró szerződések felhívása, szerződés hosszabbítás)
  • Termékkivezetések (tájékoztatás csomag megszűnéséről, új termékekre átvezetésről)
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fizetés bruttó 975 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:00-20:00 óra között, havi minimum 60 óra vállalása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Prohumán
Miskolc