Telefonos kapcsolattartó diákmunka (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Jelentkezz hozzánk telefonos kapcsolattartó munkatársnak! Igazodunk az órarendedhez és még a hétvégéid is szabadok lesznek! Ne habozz! Légy fiatalos, lendületes csapatunk tagja és jelentkezz még ma!

Telefonos kapcsolattartó diákmunka

Feladatok

  • Kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból
  • Vállalati partnerek felkeresése és meginvitálása konferenciákra
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztráció ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Legalább heti 20 óra vállalása rugalmasan
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Órabér: nettó 1200 Ft/óra
  • Vidám, fiatalos csapat
  • Könnyen megközelíthető, modern, belvárosi iroda(13. kerület)
  • Munkaidő: Hétköznap (H-P): 8-16 között rugalmasan

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

Prohumán
Budapest