Telefonos kapcsolattartó diákmunka (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Csatlakozz csapatunkba telefonos kapcsolattartó munkatársként! Igazodunk az órarendedhez és még a hétvégéid is szabadok lesznek! Jelentkezz még ma és a héten már kezdhetsz is!

Telefonos kapcsolattartó diákmunka

Feladatok

  • Kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból
  • NEM kell értékesíteni
  • Vállalati partnerek felkeresése telefonon
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztráció ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Minimum heti 20 óra vállalása rugalmasan
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó 1200 Ft/óra
  • Vidám, fiatalos csapat
  • Könnyen megközelíthető, modern, belvárosi iroda(13. kerület)
  • Munkaidő: H-P: 8-20 között rugalmasan

Munkavégzés helye

Budapest

Prohumán
Budapest