Telefonos kintlévőségkezelési munkatárs (Budapest)

Prohumán

Magyarországon 20 éves múltra visszatekintő svéd tulajdonú pénzintézet munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Telefonos kintlévőségkezelési munkatárs

Feladatok

  • Telefonos kapcsolattartás elmaradásban lévő ügyfelekkel
  • Fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
  • Az ügyfelek együttműködési készségének elnyerése, fenntartása
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Pénzügyi szektorban és behajtásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, cafetéria, bónusz
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Összetartó, támogató 10-15 fős csapat
  • Mentorprogram, a könnyebb és gyorsabb betanulás érdekében
  • Belső képzések és tréningek biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest