Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs (cseh nyelven) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Aktív CSEH nyelvtudással rendelkező ügyfélszolgálati munkatársat keresünk fiatalos, pörgős csapatunkba részmunkaidőre! Versenyképes fizetéssel várunk XIII.Kerületi irodánkban!

Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs (cseh nyelven)

Feladatok

  • Online felületen és bejövő hívásokban történő ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Naprakész készlet- és termékinformációk biztosítása
  • A rendelések rendszerben történő rögzítése
  • A pozícióval kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú cseh nyelvtudás
  • Minimum Érettségi
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Nyitott, ügyfélközpontú szemléletmód

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó 100.000 Ft/hó + mozgó bér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, belvárosi iroda
  • Lendületes, barátságos csapat
  • Részmunkaidős állás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest