Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szereted a változatosságot, az embereket és jó a kommunikációs képességed? Hosszútávú, stabil munkalehetőséget keresel Budapesten? Jelentkezz az alábbi hirdetésünkre, ezt neked találták ki!

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Beérkező hívások fogadása
  • Termékadminisztráció ellátása
  • Készlet-és termékinformáció biztosítása a vásárlóknak
  • Felmerülő ügyfélproblémák kezelése

Elvárások

  • Havi 1,5 hétvége vállalása (3 hétvégi nap)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú monotónia- és stressztűrő képesség
  • Érettségi vizsga

Előnyök

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix alapbér + mozgóbér
  • Alkalmazotti státusz
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, budapesti iroda (XIII.Kerület)
  • Megbízható munkaadói háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest