Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Veszprém)

Mind-Diák Szövetkezet

Vállalj irodai diákmunkát a Mind-Diák-nál! A hallgatók maguk igazíthatják vizsgáikhoz, nyaralásukhoz a beosztásukat. Ennél rugalmasabb nincs is :)

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • beérkező telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • a hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • nappali, esti vagy levelező tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • rendszeres heti 15 órás diákmunka rugalmas időbeosztással, havi minimum 60 órában

Amit kínálunk

  • a beosztásodat minden héten iskolai elfoglaltságaidhoz igazíthatod.
  • folyamatos munkalehetőség, biztos kereset
  • bérezés: alapbér 1.050 Ft/óra, melyhez havi óraszámodtól függően akár +350 Ft/óra prémium is járhat
  • ezzel a diákmunkával a szakmai gyakorlat leigazolására is van mód
  • ha most leszel a csapatunk tagja és július 31-ig sikerrel munkába állsz, SZIGET-jegyet nyerhetsz!

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém