Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Lakossági és társasházi ügyfelek számára gyorsszolgálati és kivitelezői munkákkal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Türelmesen és ügyfélközpontúan közelíted meg a felmerülő helyzeteket,
  • Szeretsz jó társaságban lenni és Te is vallod, hogy egy csapatként egy hajóban evezünk,
  • Kiváló a kommunikációs készséged,
  • Rutinosan kezeled a számítógépet,
  • Nem ismeretlen számodra a Google Drive, a Google Calendar és a Viber

Előnyt jelent:

dolgoztál már hasonló munkakörben, vannak ismereteid az építőiparról, saját autóval rendelkezel

Feladatok:

  • Diszpécseri feladatok ellátása,
  • Munkák adminisztrációja a MiniCRM rendszerében,
  • Címkiosztás a MiniCRM, a VIBER és a Google Calendar segítségével,
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • Kimutatások készítése,

Megbízóról:, 2014 óta energikus szereplője a Budapesti és Pest megyei lakossági és társasházkezelői gyorsszolgálati piacnak., Szolgáltatásaik között a villanyszerelés, az épületgépészet, a víz-, gáz- és fűtésszerelés mellett minden olyan hibaelhárítás és kivitelezési szakember megtalálható, amely egy lakás, egy iroda, egy bolt vagy egy társasház hétköznapjaiban felmerülhet.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, melyet folyamatos helyi képzésekkel biztosítunk,
  • Egyéni teljesítményt és eredményességet figyelembe vevő előrelépési lehetőség,
  • Kiváló munkahelyi légkör,
  • Nyugalmas irodai környezet,
  • Fiatalos csapat,
  • Céges telefon és laptop

Budapest