Telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese a VÍZVONAL TEAM

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐJEKÉNT!

TE vagy az ideális jelölt, ha

  • könnyen teremtesz kapcsolatot, megbízható és udvarias vagy
  • a problémákat képes vagy gyorsan megoldani
  • nyitottság a folyamatos tanulásra és az új ismeretek elsajátítására
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (MS Office programok)

Feladataid lesznek

  • telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása
  • díjfizető változások kezelése, folyószámla egyeztetése
  • számlázással kapcsolatos tájékoztatás
  • reklamációk, panaszok kezelése, továbbítása
  • népszerűsíteni Társaságunk szolgáltatásait

Előnyt jelenthet, ha

  • telefonos ügyfélszolgálati ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat
  • műszaki alapismereteid vannak
  • ismered az SAP-t

Amiért érdemes jelentkezned

  • fiatalos csapat tagja lehetsz
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • tervezhető karrierpálya (Belső karrierlehetőség), hosszú távú munkalehetőség
  • kipróbálhatod vállalati sportolási és üdülési lehetőségeinket
  • vállalati üdülőink használata Balatonon és Hajdúszoboszlón

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: 1138 Budapest Váci út 182.

Munkaidő: napi 8 óra (20 perc ebédidővel), H-P 8:17:00-ig, CS 8:00 -20:00 között beosztás szerint

Küldd el szakmai önéletrajzodat fizetési idényed megjelölésével MOST!

Budapest