Telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársat keresünk (Budapest)

Telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársat keresünk

Feladatok

  • Bejövő hívások kezelése
  • Általános, valamint személyre szabott információnyújtás;
  • A hívásokból adódó adminisztrációs feladatok;
  • Adatmódosítás az informatikai rendszerben;
  • Reklamációk, panaszok kezelése, továbbítása;
  • Kimenő hívások kezelése
  • Bejövő hívásokból adódóan, soft behajtás céljából, egyéb okokból meglévő ügyfélkörünk részére;
  • Bejövő ügyfél e-mail-ek megválaszolása.
  • Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel.
  • Helyettesítés a személyes ügyfélszolgálaton eseti jelleggel.
  • Mentori feladatok ellátása eseti jelleggel.
  • Beszámolás: Ügyfélszolgálati supervisor, ügyfélszolgálati osztályvezető részére.

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban,
  • Ügyfél-orientáltság, empátia, hitelesség;
  • Döntési készség, felelősségérzet, problémamegoldó képesség;
  • Önállóság, terhelhetőség, stressz tűrő képesség, monotonitástűrés;
  • Pontosság, precizitás;

Előnyök

  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Legalább fél év azonos munkakörben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk

  • Fix alapbér és egyedülálló Cafeteria csomag;
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkör;
  • Felelősségteljes munkakör, önállóság, kreatív feladatok;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Napsütéses, tágas és modern iroda;
  • Home office lehetősége.

Munkaidő: hétfőtől péntekig: 8:00 és 16:00 között.

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

Budapest